יובל בדירות דיסקרטיות

יובל בדירות דיסקרטיות

אם אי פעם מישהו היה בא ואומר לי שאת הסקס הטוב של חיי אחווה בתוך דירה דיסקרטית הייתי מתעלף מצחוק במקום. הרי את בתוליי איבדתי בגיל 13, נער מפותח לגילי, מושך ועם סקס אפיל שלא מבייש אף אחד. ממגנט אלי בנות כמו זבובים, ופעיל מינית בכל הזדמנות, בכל מקום ועם כל מה שעובר לידי.

נשמע שחצני? כן….. אני מחשיב את עצמי מתנת האל למין הנשי, אף אחת לא הצליחה לסובב אותי על האצבע הקטנה שלה, ועדיין…..באתגר הזה נפלתי.

וסיפור שהיה כך היה.

שמי יובל, באמצע שנות השלושים לחיי, עובד במשרה שלא יכול לפרט עליה יותר מדי מפאת סודיות, ובמסגרת עבודתי זו אני יכול למצוא את עצמי בשבוע אחד עובר בין שתיים שלוש מדינות. בעבודה זו אנו נוסעים תמיד קבוצה של חמישה חברים, צוות מגובש של כמה שנים ביחד, כמו יחידת עילית כזאת.

באחת הנסיעות שלנו למדינה מסוימת לצורך משימה, שיתפנו חוויות וסיפורי סקס אחד את השני כדי להעביר את הזמן בטיסה. כל אחד מאתנו שיתף והרבה בפרטים על הסקס הטוב שחווה עד עכשיו, וכל אחד מאתנו ניסה להרשים כמה שיותר. עד שיונתן זרק אתגר לאוויר…. "אני מוכן להתערב שיובל עוד לא טעם טעמו של סקס אמתי, אם הוא לא היה בתוך דירות דיסקרטיות עם איזו נערת ליווי שווה".

שקט באוויר וכל העיניים עלי…… לאחר כמה דקות פרצתי בצחוק, הרי אני מסוגל להחזיק את עצמי בזיון שעות בלי לגמור כשאני מביא את הבחורה שאתי לאורגזמות אחת אחרי השניה, עד כדי בכי, ואז גומר כמו חיה בתוכה. ידעתי מה אני שווה במיטה ולא התביישתי להשוויץ בכישורי בין הסדינים.

נעניתי לאתגר, ובלחיצת יד סגרנו בינינו שמי שמפסיד בהתערבות נותן לשני את המשכורת השבועית שלו של אותו השבוע.

נחתנו, ומיד חיפשנו דירות דיסקרטיות שבהן נוכל ליישב בינינו את ההתערבות הזאת, תוך שאני מלגלג ביני לבין עצמי על יונתן. הרגשתי כאילו כבר הרווחתי הכסף הכי קל שיכולתי להרוויח בחיי מההתערבות הזאת. אפילו לא לקחתי בחשבון שאני עלול להפסיד. הרי מבחינתי נערות ליווי בירושלים בדירה דיסקרטית היא כמו זונה ברחוב. אז, זהו, שמסתבר שממש לא!!!!!!!

מצאנו מקום ונכנסנו. החברים נשארו בפאב ממול ואני ביליתי את השעתיים הבאות עם הבחורה בדירה. לא היה כאן כל מקום של ספק, הבעת האמון שלנו היא כל כך טוטאלית אחד בשני, מעצם התפקיד שלנו ומעצם היותנו מגובשים ואמתיים, שהם סמכו עלי שאומר את האמת גם אם אפסיד בהתערבות הזאת.

אתם לא מבינים מה עברתי בשעתיים האלו באותה דירה דיסקרטית. קודם כל האווירה שם הייתה מחשמלת מהשנייה הראשונה. המקום היה מדהים, והבחורה הביאה אותי לידי בכי מרוב עונג. בחיים שלי לא חוויתי סקס כל כך טוב כמו שחוויתי אותו באותו הלילה שם.

אז, תרשו לי להגיד לכם משהו…… אתם חייבים לעצמכם, פעם בחיים לפחות, להזדיין בדירה דיסקרטית עם נערת ליווי איכותית. זוהי בהחלט חוויה של פעם בחיים.

מאז התמכרתי…..