ילדת שמנת בת 23

ילדת שמנת בת 23

טוב, הסיפור שלי הוא די סטנדרטי בגדול. אני ילדת שמנת בת 23, גדלתי בכפר שמריהו, ואתם בטח מבינים שכסף מעולם לא היה חסר בבית. מה שנקרא החיים הטובים. מסיבות, טיולים, רכב ראשון בגיל 16.5, כרטיס אשראי פתוח, בת להורים מולטי מיליונרים.

מי שרואה אותי מסובב אחרי את ראשו והשריקות מלוות אותי כמעט בכל מקום, מדהימה. נקודה. מודעת לזה ומשחקת בגברים כאוות נפשי. חולה על סקס, כמה שיותר, עם כמה שיותר ומחליפה את בני הזוג שלי למיטה כמו שמחליפים גרביים. אם לגברים מותר אז למה לי לא??

מה שכן, את הכל אני עושה עם שכל. כלפי חוץ ובחברה אני הילדה הטובה מהבית של השכנים אבל בחדרי חדרים אני יכולה להיות זונה לא קטנה. נותנת דרור לחשקים שלי, וככל שאני עושה יותר סקס ככה התיאבון שלי גודל בהתאם.

אף פעם לא הזנחתי את הלימודים, והיום אני בשנה השלישית ללימודי האקדמיים בהנדסת חשמל. מקצוע בו הגברים שולטים, ואני נהנית מהמבחר שסובב אותי. עד שיום אחד נפל לי האסימון, תוך כדי שיחה עם הבסטי שלי, חברי הטוב ביותר, נדב ההומו המוצהר.

"תגידי, פוסטמה," אמר לי" אם את כל כך נהנית מסקס ועושה ממנו כמה שיותר, למה את לא משלבת הנאה עם עסקים?" בהתחלה הבטתי בו בעיני עגל לא מבינות ואז, בבת אחת, אורו עיניי בהבנה!!!!

אני אהיה אחת מאותן נערות ליווי. למה לא, בעצם?

נדב, הנחש משקפיים המדהים הזה, הכיר את כל הברנז'ה וכאחד שמעורה בחיי הלילה עם כל המשתמע מכך, התחיל להריץ עניינים. בהתחלה היה לי לקוח אחד, מיליארדר בן 40, נראה טוב, אבל שרוט על כל הראש….. הסקס היחיד שמוכן לעשות זה רק כמו נערות ליווי חיפה. מי אני שאתווכח אתו? זרמתי.

תקשיבו, לילה אתו, בלי הרבה פטישים (גם לי יש גבולות) עלה לו, שבו טוב, 25000 שקל!!!!!!!!!

לקוח של פעם בשבוע…… במיוחד כשאני כל כך משוחררת במיטה ונותנת את כל כולי.

הלקוח השני שלי בן 70, מנייק לא קטן, לוקח 2 ויאגרה כדי להחזיק מעמד. איש עסקים מחו"ל שמת על הישראליות, מגיע בשבילי לארץ פעם בשבועיים לארץ ל24 שעות של סקס בלי הפסקה עד שנגמר לו כל הזרע בגוף נראה לי.

בקיצור, זה מה שנקרא לשלב הנאה עם עסקים.

אני ילדת שמנת מכפר שמריהו, לומדת הנדסת חשמל, חולת סקס, נהנית מכל העולמות ובסקס אוחזת בשני קצוות המקל: גם חווה אורגזמות ונהנית מהסקס, וגם מרוויחה מזה כסף והרבה.

אז למה לא להיות נערת ליווי בטבריה ???