יערה נערת ליווי מצפון רמת הגולן

יערה נערת ליווי מצפון רמת הגולן

גדלתי בישוב פסטורלי בצפון רמת הגולן, בת זקונים להורים אשר הביאו אותי לעולם באמצע שנות הארבעים לחייהם, אחות קטנה לשני אחים גדולים ממני בעשור. לא חסר לי שום דבר חומרי, כי הוריי הגיעו שניהם ממשפחות אמידות, ושניהם תחזקו קריירות מצליחות כל אחד בתחומו. פעמיים שלוש בשנה היינו טסים לאיזה יעד אחר בחו"ל לחופשה משפחתית ותמיד הצטרפה אלינו מטפלת אשר טיפלה בי ובאחיי  הגדולים במהלך החופשה.

אז כן, כסף וחומר אף פעם לא חסרו בבית, אבל חום ואהבה? טוב, זה משהו שבהחלט דפק לי את הראש ושרט לי את המוח באיזה שהוא מקום. תמיד הרגשתי שחסרה לי החמימות שראיתי בבתי חברותיי הטובות מול ההורים שלהן ,וקינאתי בהן עד כלות.

גדלתי להיות נערה תמירה, כוסית, מהממת, מתנשאת לגובה של 1.78 ס"מ, עם רגליים שלא נגמרות, חזה שלא מבייש אף אחת שעברה השתלת סיליקון ופנים שמסובבות אחריהן ראשים של גברים ונשים כאחד.

וכאן היה הזמן בו התחלתי לחפש אהבה גופנית על מנת לכסות על החסכים מהילדות. איבדתי את הבתולין בגיל צעיר יחסית בזיון עם גבר שהיה גדול ממני בחמש עשרה שנים. הייתי אז בת 15,ומהר מאד מצאתי את עצמי שוכבת עם גברים מזדמנים תמורת כסף.

כמובן שאת כל הזיונים שלי דאגתי לעשות רחוק מהבית, כדי שמעללי לא יגיעו למי מבני משפחתי. פחדתי מאחיי יותר ממה שחשבנתי להוריי, שאפילו לא שמו לב לשינוי שהתחולל בי מרוב שהיו עסוקים בעצמם ובקריירות שלהם.

יאמר לזכותי שהייתי תלמידה מצטיינת, ולקראת הגיוס החלטתי לצאת ללימודי עתודה לפני הצבא ולחיות במרכז הארץ. התקבלתי ללימודי סייבר ובצבא באו לקראתי ודחו לי את הגיוס שאוכל ללמוד ולחתום קבע אחר כך בתפקיד סייבר.

ובתל אביב נפתחו לפניי דלתות שלא היו בצפון, וזה היה הזמן בו הפכתי להיות נערות ליווי בצפון מבוקשות מאוד. שמי הלך לפניי כמישהי שהיא אש במיטה, משאירה טעם של עוד ומסתורית. הייתי דם צעיר וטרי בשוק ומהר מאד התחלתי לבחור את לקוחותיי בקפידה. רק העשירים ביותר, הדיסקרטיים יותר והמפנקים יותר היו בצמרת לקוחותיי.

בתור נערות ליווי מבוקשת יכולתי להחזיק דירה צנועה קרוב לים, לסיים את לימודי התואר בשקט כלכלי וליהנות מכל העולמות. סיימתי את לימודיי בהצטיינות והתגייסתי לצבא. כמובן שלא יכולתי לוותר על ההנאות הכספיות שהיו מנת חלקי כנערת ליווי ושילבתי את זה עם השירות הצבאי שלי.

בסופו של דבר, בגיל 26 כבר הייתי עם רכב צמוד, דירה בדיזנגוף ונהנית מהחיים עם קהל לקוחות מובחר ומצומצם מאד שלי.