נערות ליווי נסתרות

נערות ליווי נסתרות

אף פעם בחיים לא חשבתי שההתנסות המינית הראשונה שלי כלסבית עם אישה תהיה במקום בו עובדות בנות בתור נערות ליווי.

שמי נעמי, ואני בת 19. די מופנמת ונחבאת אל הכלים. היציאה שלי מהארון היא כמעט בלתי אפשרית וזאת מכוון שאני בת למשפחה מסורתית מקובעת ופרימיטיבית שחס וחלילה אם אחד מאתנו יסטה מהמסלול ומהנורמות המקובלות במשפחה הזאת. אבא שלי הוא עירקי אינפנטיל, בן אדם אלים, שלא חושש להנחית את זרועו וזעמו עלינו על כל דבר קטן, גם אם זאת כוס שלא נמצאת במקום. הדעה שלו היא הדעה היחידה שנחשבת בבית, ואפילו אמא חוטפת ממנו כשבא לו.

היחידה בחיי שיודעת שאני לסבית זאת אמא, והפחד מהתגובה של אבא אם יגלה משתק את שתינו, כי שתינו יודעות מה הוא מסוגל לעשות. הוא יהרוג את שתינו, השאלה כאן היא מי מאתנו תמות קודם.

אבא כל הזמן משוויץ שהנה, הבת הקטנה שלו גורמת לו נחת, כי היא לא שרמוטה כמו אחותה הגדולה, ולא מחליפה חברים כמו גרביים (אחותי בת 23, עם החבר השני בחייה. יוצאת אתו שנתיים), מפגר אינפנטיל כבר אמרתי? אמא ואני גם לא יכולות להגיד לו שמחזרים לא חסרים לי, רק שאני לסבית……

יום אחד כבר לא יכולתי יותר ופרצתי בבכי קורע לב!!!!!

אמא ואני היינו לבד בבית והיא ערסלה אותי בזרועותיה כמו תינוקת ומלמלה מילות הרגעה.

  לאחר שעה ארוכה היא ביקשה שאשטוף פנים ושנצא לסידור, היא כבר לא יכלה לראות אותי סובלת בצורה כזאת והייתה חייבת לעשות משהו. הגענו למכון ליווי, שם ראיתי את נערות ליווי בבאר שבע הכי יפות שראיתי בחיים. לא ידעתי במי לבחור ופשוט התבלבלתי. אמא דחפה אותי לכיוונה של בחורה כבת עשרים ומשהו ולחשה באוזניי "לכי, בינתי, תעשי מה שליבך חפץ, אני מחכה לך בחוץ". כמה אהבה הייתה לי בלב לאותה אישה קטנה ומדהימה שהיא האמא שלי, כמה אומץ יש לה!!!!!

נכנסתי לחדר נבוכה עד עמקי נשמתי, והבחורה בעדינות הביאה אותי למקומות שמימיים, שם מצאתי פורקן לנטיות המיניות שלי. לא תיארתי לעמי שאפשר ליהנות כל כך מסקס עם בן אדם זר, אבל המחסום המיני שלי נפרץ.

עם הזמן התמלאתי בביטחון עצמי ומצאתי את עצמי הולכת לאותן נערות ליווי לבד כדי למצוא פורקן. אני מחכה שאבא שלי יואיל בטובו להתפגר, כדי שאוכל לצאת מהארון, בינתיים יש פתרונות קסם.